Friday, March 27, 2009

FRIM

sorry guys, pixca kena remove.

*cantikkan? ni lah tempat mr KA kerja. tapi dia xpernah bawak aku gi sana. bila aku tanya napa xpernah bwak kita pergi? dia kata nak buat pa, sana hutan ja. boleh?

6 comments:

Wife to Firdaus Ghazali said...

FRIM mmg la cantik...sejuk kat sana...dulu2 la...x tau skrg mcmne...pegi pun masa zaman sekolah rendah...rombongan sekolah :) hardcore keja grafik ke kt sana?

AiYa said...

xda la, dia keje buat research kat sna. telek2 pokok, amek kordinat pokok, bla bla

orked said...

lawa nyer babe!! jom pi sana..laki aku mesti suka tpt cm nie...huhuhu

Wife to Firdaus Ghazali said...

layan award kat blog aku ek :)

orked said...

awat removed gambar??

AiYa said...

jom! tggu baby ko kuaq dulu.

hardcore xbg letak, bising kata ada copyrite bla bla. nyampah!

Post a Comment

harap maklum, komen anda akan di tapis dulu oleh mambang jingga. ai tpaksa utk kesejahteraan kta bersma. :)